Новини

#SaveTysaFM: улюблений радіо-проект можуть закрити?

3 Квітня 2017 1 705

Таку інформацію сьогодні оприлюднили на офіційній сторінці радіостанції у Facebook.

Від нікому не цікавого безперспективного проекту, команді вдалося створити сучасну, європейську, просунуту радіостанцію, яку слухали не лише на Закарпатті, а й у всій країні.  

– Радіо Тиса FM виховало цілу масу людей на якісній музиці з усього cвіту. Вдалося залучити до ефіру найбільш прогресивних та активних людей області. Співпраця з активістами, ентузіастами та промо-групами вносила свою частку в наповнення радіостанції сенсами, що давали сподівання на зростання рівня свідомості суспільства, хоча б і на теренах одного регіону. З моменту заснування радіостанція велику увагу приділяла сучасній українській музиці. Величезна кількість музикантів, ніде не відомих та таких, що не потрапляли в плейлисти жодних українських радіостанцій, але створювали якісний український контент, отримували підтримку і ротації в ефірі Тиса FМ, – кажуть радійники.

Багато з таких музикантів отримали ефір, виступаючи наживо прямо в студії радіо, чого на той час не робила жодна інша радіостанція.

Часи змінюються і те, що зовсім нещодавно здавалося неможливим, зараз вже відбувається насправді. Та для Тиса FМ це непрості часи. Зменшення мовлення на всіх трьох цілодобових частотах до 4-х годин, перспектива скорочення штатів та ліквідації повноцінних місцевих державних мовників поставили під загрозу існування унікального на теренах України державного радіо-проекту.

– 2 роки зусиль по донесенню нашої позиції до керівництва спочатку НТКУ, а згодом новоствореного НСТУ в Києві пройшли марно. Нам казали, нас заспокоювали, що наше питання вивчається, буде розглядатися окремо, є розуміння того, що не можна нищити такий проект. Та це виявилося пустими обіцянками. Наші ліцензії анульовано. Наш обсяг мовлення зменшено до 3 годин 20 хвилин. Таким чином, радіостанція Тиса FМ знищена і змушена припинити своє існування, – кажуть на радіо.

Команда радіостанції закликає всіх небайдужих людей, слухачів, гостей, партнерів та друзів, долучитися до порятунку унікального для України проекту державного радіо. Ваш коментар під цим постом буде вважатися підписом на підтримку радіо Тиса.

Varosh

0 #