Новини

Раритети радянського минулого можна придбати від 14 до 100 гривень

2 Жовтня 2013 2 348

Авоськи, кришталеві кружки та електричні самовари – яскраві представники радянської епохи. Наразі їх важко знайти в магазинах, хоча раніше вони були практично у кожному домі. Аналітики Slando розшукали найпопулярніші товари з СРСР в оголошеннях користувачів, і розповіли, за яку ціну наразі продають пам'ять про минулі часи.

Авоськи. До масового розповсюдження поліетиленових пакетів, в СРСР були дуже популярні сумки-авоськи. Вони являли собою мережева з ручками. Наразі їх виробництво поновлено, а продаж здійснюється по 14 гривень.

Керосинова лампа. "Керосинки" були популярні не лише в селах. Навіть жителі мегаполісів тримали у себе в квартирах керосинові лампи, на всякий випадок. Зараз їх можна купити від 80 гривень.

Електричний самовар. В СРСР існували електрочайники, проте електросамовари були більш популярніші. Наразі вони продаються за кілька десятків гривень.

Гранований стакан. З нього пили чай, лимонад, "гірку", відміряли насіння на базарі і знаходили ще сотні застосувань. Зараз його можна купити від двох гривень.

Кришталеві кружечки. Невеликі кружки з кришталю поступались у популярності гранованим стаканам. Просте за склом, у сервантах, вони часто стояли у вигляді прикраси. На Slando їх продають за 100 гривень.

Чайні сервізи. Чайні сервізи рідко діставали з сервантів. Лише для дуже важливих подій. Наразі їх розпродають від 100 гривень.

Дитячі іграшки. Усього за 20 гривень можна стати власником радянського самохвала, що зроблений з металу.

Молочні пляшки. Неймовірно, але факт. На Slando можна знайти навіть пляшки з-під молока. Ціна – 40 копійок.

Спиртометр. Не дивлячись на боротьбу з самогоноварінням, спиртометри були дуже популярні. Їх можна було знайти майже у кожному домі.

Піонерська форма. Якщо хтось захоче змусити своїх батьків чи бабусь з дідусями відчути ностальгію, то вдягніть таку форму. Ціна – від 90 гривень.

0 #