Новини

Пилове забруднення залишає територію України і рухається в бік росії

3 Квітня 2024 61

Пилове забруднення повітря, яке прийшло на Закарпаття з боку Середземномор’я, з півночі Африки, наразі відходить на схід України, на територію окупованих республік та росію. Про це в коментарі Varosh повідомив директор Закарпатського гідрометцентру Василь Манівчук.

З його слів, мряка, розмита хмарність, яку можна було спостерігати 1-2 квітня в містах області, досить швидко очистилась внаслідок дощу.

— Цей фронт прийшов із заходу і рухається на схід, залишаючи територію країни. В найближчі два дні ми очікуємо мінливу хмарність, яка зміниться 5-6 квітня на доволі теплу погоду вже без пилових часток. Пік забруднення ми вже пережили і нових хвиль не варто очікувати, — пояснив Василь Манівчук.

Загалом, стосовно чистоти повітря в Ужгороді директор гідрометцентру сказав, що воно містить підвищені показники діоксиду азоту та формальдегіду. За індексом забрудненості повітря місто знаходиться десь посередині інших міст України.

— Оскільки промисловість у нас несильно розвинена, то забруднюється повітря за рахунок автомобільного транспорту, — пояснив Василь Манівчук.

Зоряна Попович, Varosh,

Фото ілюстративне, Слово і діло

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# Василь Манівчук # закарпаття # пил з Африки # пил з Сахари # пилове забруднення # полва хмара # ужгород