Новини

В PinchukArtCentre відкриється виставка за участі “Відкритої групи”

29 Жовтня 2015 1 395

Митці, родом із Закарпаття, хоча вже багато років живуть та працюють у Львові.

– 31 жовтня PinchukArtCentre представить групову виставку 16 художників, номінованих на Премію PinchukArtCentre у 2015 році – загальнонаціональну премію у сфері сучасного мистецтва, яка присуджується молодим українським художникам у віці до 35 років. Шорт-лист премії був сформований відбірковою комісією за результатами відбору з понад 800 заявок, отриманих в рамках четвертого конкурсу від молодих митців з усіх регіонів України та зарубіжжя. До числа претендентів на Премію увійшли: Kinder Album, Євгенія Бєлорусець, Данiїл Галкiн, Єкатерина Єрмолаєва, Анна Звягінцева, Микола Карабінович, Аліна Клейтман, Дар’я Кольцова, Сергій Мельниченко, Роман Михайлов, Сергій Петлюк, Микола Рідний, Іван Світличний, Сергій Якименко, група Мельничук-Бурлака та Відкрита група (Юрій Білей, 27, Львів; Павло Ковач, 27, Львів; Антон Варга, 25, Львів), – кажуть в PinchukArtCentre.

Лауреатів Премії PinchukArtCentre оберуть та оголосять члени Міжнародного журі на Церемонії нагородження в грудні 2015 року в Києві. Переможця у номінації "Приз громадськості" буде визначено голосуванням відвідувачів PinchukArtCentre.

Володарі Головної та двох Спеціальних премій, крім грошової нагороди в розмірі 100 тисяч гривень та 25 тисяч гривень відповідно, отримають можливість протягом місяця пройти стажування у майстернях всесвітньовідомих митців. Окрім того, володар Головної Премії автоматично потрапляє в шорт-лист Future Generation Art Prize – міжнародної премії молодим художникам. Переможець у номінації "Приз громадськості" отримає премію в розмірі 10 тисяч гривень.

Varosh, за матеріалами PinchukArtCentre

0 #