Новини

Підготуватись до Хеллоуїну можна за 150 гривень

17 Жовтня 2013 1 182

Зустріти канун Дня усіх святих у повній готовності коштує декілька сотень, або навіть тисяч гривень. Проте, при бажанні, можна вкластися і в 150 гривень. Про це повідомляють аналітики сайту безкоштовних оголошень Slando, дослідивши вартість атрибутики для Хеллоуїну.

Хеллоуїн для України свято нове, але є люди, котрі його святкують. А коли є попит, то є і пропозиція. Так, на Slando можна знайти багато оголошень, в котрих пропонуються послуги чи товари, пов’язані з цим святом.

Святковий костюм на Хеллоуїн можна знайти від 50 гривень. За ці гроші пропонується простий набір тематичних аксесуарів, або ж повноцінний наряд в оренду. Стати власником гарного костюму стане мінімум в 250 гривень. Ще 50-70 гривень потрібно витратити на маску або фарбування обличчя.

Справжній гарбуз середнього розміру коштує 35 гривень. Хоча на ринках у бабусь можна знайти і дешевше. А різноманітні прикраси для оселі будуть коштувати ще кілька десятків чи сотень гривень.

Для святкування Хеллоуїну у великій компанії можна запросити шоу-балет чи акторів, котрі пропонують спеціальні програми. Їх розцінки договірні.

0 #