Новини

Павло Табаков презентує в Ужгороді п’ять нових пісень

9 Жовтня 2013 1 751

Вже за кілька днів переможець телепроекту "Голос країни" Павло Табаков розпочне свій концертний тур містами України у підтримку нового альбому "Мій світ".

Старт туру запланований на 18 жовтня, з концерту в Ужгороді. Далі музичний маршрут Табакова і його групи проляже такими містами: Рівне, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Вінниця, Київ та Львів. Організатором туру співака є компанія SUSY Production ("С’юзі Продакшн").

Основою концертної програми "Мій світ" будуть пісні з однойменного альбому, який вийшов навесні під лейблом всесвітньовідомої компанії Universal Music Group. Але не обійдеться на сольних виступах співака без прем’єр: спеціально для туру Павло написав п’ять нових пісень. 

– Задумав на концертах "Мій світ" зробити синтез різних мистецтв, – інтригує співак. – Не розкриватиму усіх подробиць, але скажу, що мені самому дуже цікаво готувати цей проект, – каже Павло. 

Зокрема, глядачі матимуть нагоду почути гру Табакова не тільки на білому роялі, а й на акордеоні та гітарі. У Києві (1 листопада) та Львові (17 грудня) мультиінструменталізм Павла Табакова і пісенні прем’єри доповнять мистецтво танцю та ві-джейство. Також на цих концертах заплановано виступ спеціальної гості – Наталії Валевської. Двоє голосистих артистів порадують поціновувачів якісної музики своїм дуетом.

Тим часом, кліп Павла Табакова "Дякую небесам" успішно ротується на музичних та регіональних телеканалах країни.

А днями відбулася всеукраїнська радіопрем’єра ще одного синглу з альбому "Мій світ" – "Запитай". На черзі – прем’єра кліпу. А поки що – тизер відео:

Графік концертного туру Павла Табакова "Мій світ":

Квитки на концерти можна замовити на сайті kasa.in.ua та за номерами телефонів: 097-0000-754, 093-0000-754, 066-0000-754.

0 #