Новини

Патріотична колекція прикрас від Мирослави Козарь

10 Липня 2014 4 168

"Без традиції нема культури, без культури – нема нації", цитує В’ячеслава Липинського Мирослава перш ніж розповісти про колекцію.

Нова патріотична колекція виготовлена для фестивалю "Країна Мрій" у спільному проекті з брендом Dari&Melani.

– Ідея виникла, коли я познайомилася з дівчатами Dari&Melani (Дарія Іванюшина та Меланія Лагута). Вони виготовляють сумки, клатчі, взуття з українською символікою. Тож саме вони і запропонували поїхати разом на "Країну мрій" і подарували один зі своїх клатчів. Так і з’явилось натхнення створити патріотичні прикраси для їхніх сумок.

Колекція була створена приблизно за тиждень, ще я виготовила для їхніх сумок бігунець на замок з гербом та емалям. У планах робити ці бігунці масово до всіх сумок. Наразі колекція є лише в одному екземплярі, але я планую робити під замовлення копії.

Що ж до "Країна мрій", то це дуже крутий фестиваль, і я попрацювала, і водночас відпочила. Для мене це був дуже сильний поштовх в розкрутці саме бренду "Jewelry by Kozar Myroslava", тому що дуже багато людей з усієї України та з-за кордону про нього дізнались саме на фестивалі. Маю надію, що на цьому наша співпраця не завершиється, – розповідає Мирослава Козарь.

Varosh

0 #