Новини

П’ять закарпатських музеїв долучилися до святкування Дня туризму

26 Вересня 2023 331

Дні туизму святкують на Закарпатті 26 та 27 вересня. Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА спільно з музеями області проводить акцію «Вільні години», — розповіла Varosh начальниця Управління Маріанна Готра.

— Ця акція діяла вже сьогодні і буде діяти завтра з 15-ї до 18-ї години, — пояснила вона. — Це години безкоштовного відвідування музеїв. З 15:00 по 18:00Ужгородський замок, Ужгородський Скансен Мукачівський Історичний Музей та Музей гуцульської бриндзі в Рахові. З 15:00 по 17:00 прийматимуть відвідувачів Закарпатський обласний художній музей ім.Й.Бокшая, музей «Старе село» (Колочава) та Хустський краєзнавчий музей.

“Кожен музей на Закарпатті — це якийсь несподіваний вау-ефект”. Дню Музеїв присвячується

Панельна дискусія для праццівників туризму пройде завтра, 27 вересня. Говоритимуть про те, що потрібно зробити для розвитку туризму в Ужгороді, відновлення населення (ментальне, психологічне та санаторно-лікувальне).

Театралізоване Лемківське весілля в Дубриничах проведе 27 вересня гідеса Аліса Смирна.

“Ми покажемо вам, як готувалися до весілля і свадьбували, будемо латкати і чіпчати молоду, їсти традиційні страви і пити смачні напої”, — написала вона.

Varosh,

Фото: Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА

Про ініціативи, які роблять Закарпаття кращим, читайте в соцмережах Varosh! Підписуйтеся на наші FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# афіша # День туризму