Новини

На Закарпатті запустили оздоровчо-психологічний табір для переселенців

5 Вересня 2022 526

40 родин, які приїхали на Закарпаття, рятуючись від війни, відпочинуть упродовж чотирьох змін в оздоровчому та психологічному таборі “Сила Карпат” на базі одного з санаторіїв Хустщини. Президентка ГО Ольга Павлова розповіла, що табір незвичний — відпочивають діти разом із мамами. З її слів, спільні заходи та активності допомагають налагодити сімейні зв’язки, краще побачити і зрозуміти потреби та інтереси один одного, пізнати себе глибше і поринути у відносини з дитиною дуже простими, навіть ігровими методами.
З дітьми та мамами в процесі відпочинку беруть участь і психологи, які допомагають їм впоратися з пережитими травмами, наскільки це можливо в рамках проєкту.

В санаторії учасники отримують медичну допомогу та проходять оздоровчі процедури. Зі слів Ольги Павлової, команда ГО “Щасливі діти” забезпечує заходи психологічного, арттерапевтичного характеру. До послуг учасників — басейн, футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики.

— Усі процедури, активності, а також проживання та харчування є безоплатними для учасників, — розповідає Ольга. — Перша зміна позаду і ми бачимо вже, наскільки дієвим є цей проєкт, адже це не лише наші власні спостереження, а й відгуки мам, які тут знаходяться. Тому ми дуже дякуємо за таку можливість, коли наші ідеї втілюються в життя і мають реальні результати.

Табір “Сила Карпат” реалізується громадською організацією “Щасливі діти” за підтримки Človek v ohrození у партнерстві з “Sign of Hope” та фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.” Наступна зміна стартує всередині вересня.

Varosh

Фот: ГО “Щасливі діти”

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #