Новини

Освітній проєкт для керівників громадських та благодійних організацій стартував на Закарпатті (Доповнено)

15 Січня 2024 122

Освітній проєкт «Зміна дизайну мислення лідерів громадського сектору в умовах війни» для керівників громадських та благодійних організацій, що надають різнопланову допомогу ВПО відкрився сьогодні в Ужгороді. Проєкт складатиметься з 10 модулів на різну тематику та не є обмеженим виключно учасниками з обласного центру, пояснила Varosh кандидатка економічних наук, голова Ради з питань з питань внутрішньо переміщених осіб при Закарпатській ОВА Наталія Криворучко.

Projekt Ho1

Вона стала лекторкою першого навчального модуля «Стратегія та місія роботи ГО: як визначити свій шлях у стратегічній перспективі».

— Особисто я залучена в проведення ще кількох тренінгів, зокрема на тему залучння ґрантових коштів у громадську організацію, — пояснила Наталія Криворучко. — Тому учасники проєкту навчаться стратегувати свою роботу та залучати кошти в свої організації. Це будуть абсолютно практичні тренінги, де люди навчаться принципам роботи в гроадських організаціях.

Між тренінгами передбачена перерва в близько 2-3 тижнів. На першому занятті були керівники 15 місцевих та релокованих організацій, які реалізовують власні проєкти з гуманітарної, психосоціальної, освітньої, юридичної та іншої підтримки вимушених переселенців у Закарпатті. У навчальному проєкті беруть участь ГО «Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”», «Велооб’єднання», «Агенція регіонального економічного розвитку Бойківщини», «РУХ 323», «Щасливі діти», «Карітас Закарпаття», «Творчі волонтери», «Волонтери Закарпаття», «Фундація розвитку Закарпаття», «Пласт – НСОУ», «Асоціація “Закарпаття без сиріт”», Кризовий медіацентр «Сіверський Донець» та благодійні фонди «Рука Ангела», «Благодійний Фонд “ЛАЙФ”», «Проєкт майбутнє».

Projekt Ho

Як розповіла Varosh керівниця навчального проєкту, заступниця декана з навчально-виховної роботи факультету історії та міжнародних відносин УжНУ, кандидатка економічних наук, доцентка Вікторія Бондаренко заплановані модулі стосуватимуться також фандрейзингу, залученню інвестицій, юридичних аспектів діяльності ГО, бухгалтерським питання, веденню фінансової звітності та іншим питанням.

— Програма передбачає, що ми будемо працювати ще після кожного модуля на онлайн-зустрічах, — пояснила вона. — Якщо в учасників виникатимуть додаткові питання, ми консультуватимемо їх.

Вікторія Бондаренко сказала, що до програми ще можна приєднатися з другого модуля, який пройде на початку лютого. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму.

Організували проведення проєкту Закарпатська ОВА, УжНУ, громадська асоціація «Університетський центр підтримки бізнесу „Про БОНО“» та Асоціація міст-побратимів «Uzhhorod-Corvallis».

Varosh,

Фото Закарпатської ОВА

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook  та Instagram.

 

0 #
# ГО # Закарпатська ОВА # освіта # проєкт # тренінги