Новини

Олександр Гаврош написав закарпатську літературну казку про Різдво

5 Грудня 2015 1 888

Книжка має назву "Песик" та з'явиться у книгарні "Книголюбчик", що на проспекті Свободи в Ужгороді, вже наприкінці цього тижня.

– У 2013 році на перший день Різдва за мною побіг невідомий чорний песик і чалапав по снігу через увесь Ужгород. Він так зворушив вразливу письменницьку душу, що прийшовши в майстерню, я одразу написав різдвяну історію про нього. І ось днями вона побачила світ у тернопільському видавництві "Навчальна книга – Богдан" з оригінальними ілюстраціями Лілії Василенко. Вийшло несподівано цікаво. Тож дух закарпатського Різдва тепер можна відчути і в дитячій книжці. Свята наближаються, – каже Олександр Гаврош.

Придбати книгу можна також онлайн на сайті видавництва.

– Святковий день Різдва для жителів маленького містечка, що в Карпатах, проходить, як один із буднів. Старий вчитель математики знову на самоті зі своїми сумними роздумами, сім’я Грубасів активно вирішує свої ділові справи, хтось закрився в своєму домі та злиться на всіх довкола, а в інших – багато своїх проблем і бід. Однак, всі персонажі, далеко в душі, бажають пережити справжнє диво Різдва. Але тільки одному маленькому семирічному Юрчикові з щирим та простим дитячим серцем вдалось побачив справжнє різдвяне чудо, – йдеться в анотації до книги.

Varosh

0 #