Новини

Океан Ельзи та Руслана можуть стати артистами non grata у Росії

25 Лютого 2014 2 972

З такою вимогою виступив лідер ЛДПР, віце-спікер російської Держдуми Володимир Жириновський та депутат законодавчих зборів Петербургу Віталій Мілонов, пише РІА "Новости".

За словами Жириновського люди, які виступають з антиросійськими гаслами не мають права заробляти на території Російської Федерації.

– Я думаю, що треба не дозволяти гастролі будь-яких колективів з України – музичні та інші, театральні, якщо в їх складі є особи, які безпосередньо зайняли антиросійську позицію. Це неприпустимо. Там на Майдані кричать, що ми найгірші, а гроші їдуть заробляти до нас. Це просто непристойно, – вважає Жириновський.

Як приклад політик назвав українських виконавців Руслану та гурт "Океан Ельзи". 

Схожу заяву зробив і депутат законодавчих зборів Петербургу Віталій Мілонов. Він закликав Міністерство культури внести Святослава Вакарчука до "чорного списку" небажаних для в’їзду в Росію осіб.

У відповідь на усі ці зайви на сторінці Okean Elzy (official) з’явився лінк на відео з наступним текстом: "Наше музыкальное обращение к российским поклонникам: "Я буду всегда с тобой".

А потім додав у своєму Twitter:

По поводу украинского национализма:

Кого вы считаете националистом?

Если того, чей любимый писатель Чехов – то я националист.

Если того, чьей первой любимой песней была "Светит Незнакомая Звезда" – тогда я тоже националист.

Если того, кто 5 лет встречался с девушкой еврейской крови – то да, я националист.

Если того, кто поет в группе, в которой два серба и один наполовину русский, наполовину татарин – то да – я конечно националист.

Если того, кто проводит пол года в других странах мира – отдавая на концертах свою энергию любимым зрителям – то, несомненно, я националист.

Если того, кто любит Санкт Петербург, как свой родной город, то я опять же – националист.

Если того, кто был свидетелем на свадьбе у друга-ирландца – то снова же, я националист…

Если того, у кого в Москве живут такие же близкие друзья, как и в Киеве, то я очевидный националист.

Если того из чьих уст русский или английский звучит так же часто как и родной украинский – то я стопроцентный националист.

Ну и еще… Если, тот кто Любит Свою Страну – националист, то я… Ну вы-то сами как думаете? Кто я? И кто вы?

Трохи згодом Святослав Вакарчук на підтримку акції солідарності між Львовом та Донецьком написав у своєму Twitter наступне:

Varosh

Фото: Аліна Кучма та Алекс Заклецький

0 #