Новини

Новорічні hand-made майстер-класи проведуть в Ужгороді

9 Грудня 2013 3 380

Interior Decoration Studio та Apriori Pub організовують серію майстер-класів з виготовлення предметів декору до новорічно-різдвяних свят.

Тут ви зможете виготовити своїми руками іграшку для ялинки, різдвяний віночок на двері, черевички для подарунків та багато інших новорічних дрібниць, а також навчитися креативномо пакувати подарунки.


– Ідея провести щось подібне я мене була давно, – розповідає ініціаторка майстер-класів, ужгородська дизайнерка Катя Моргентал. – Зараз у мене дуже багато замовлень з виготовлення новорічного оформлення, є багато цікавих ідей та на жаль на все не вистачає часу. Часто у процесі роботи виникає бажання розповісти деталі, поділитися знаннями з іншими і показати процес зсередини. Частково я викладаю майстер-класи у своєму блозі. Та зараз захотілося це зробити трохи у формі дружнього неформального спілкування.

Попередньо плануємо до Нового Року провести 3-4 майстер-класи, перший відбудеться вже цього четвера  з виготовлення іграшок з фетра, 2-й і 3-й з виготовлення віночків на двері та пошиття черевичка для подарунків і останній напередодні самого Нового Року з святкового пакування.


Перший майстер-клас відбудеться цього четверга, 12 грудня, о 19:00. Реєстрація за телефоном 050 100 11 30. Квиток на майстер-клас коштує 80 гривень (у вартість входять матеріали для виготовлення виробів). Кількість учасників обмежена.

Varosh

0 #