Новини

Німецький квітень: в Ужгороді проведуть експрес-курс з вивчення німецької мови

31 Березня 2014 2 127

Новий та унікальний проект, який вперше відбудеться в Ужгороді та надасть можливість кожному бажаючому пройти експрес-навчання, організовує "LT Language School".

Курс триватиме 5 робочих днів з 7 по 11 квітня у післяобідній час. Головна мета – опанувати елементарні навички спілкування німецькою мовою. Курс складається з 15-ти практичних лекцій, у ході яких учасники матимуть змогу познайомитися з німецькою мовою з практичної точки зору, зрозуміти структуру мови та, що найголовніше, освоїти базову лексику, яка допоможе "вижити" у німецькомовному середовищі. Сесії будуть поділятися відповідно до рівнів володіння мовою. 


– Після закінчення курсу учасники зможуть скласти тест і оцінити свої результати. Крім того, кожен отримає сертифікат, який надасть 5% знижку на навчання у нашій мовній школі. Ті учасники, які отримали у результаті тесту 100 балів отримають сертифікат на 10%. Ми впевнені, що цей курс відкриє перед вами нові перспективи, збагатить вас новими знаннями та цікавими знайомствами. Крім того, ви матимете можливість отримати досвід навчання у групі і найголовніше – зрозумієте, що німецька – це просто і цікаво, – кажуть у LT Language School.


Взяти участь у навчання можуть всі охочі, незалежно від віку, статі та професії, а також ті, хто ще не вивчав німецьку мову раніше. 

Для того, аби зареєструватися у проекті, потрібно лише заповнити анкету та залишити контактну інформацію. Це можна зробити безпосередньо у мовній школі у будні дні з 10:00 по 20:00. Вартість однієї сесії символічна – 15 гривень.


Адреса: Ужгород, пл. Петефі, 32 (3 поверх), школа іноземних мов "LT Language School".

Детальна інформація за телефоном: 099 776 33 26.

0 #