Троє дітей отримали травми, у двох із них — переломи кінцівок внаслідок падіння з мотузкового атракціону в Боздоському парку в Ужгороді. Причиною обриву троса на атракціоні стало недотримання техніки безпеки, пояснив Varosh заступник директора Боздоського та Підзамкового парків Андрій Питчак.
— Дітям наклали гіпс і відпустили додому, — сказав він. — На атракціон одночасно залізло 16 дітей, незважаючи на попередження інструктора, який там був. Діти почали розгойдуватися на мотузці і обірвали її. Впали з висоти 1,30 м.
Працівники мотузкового атракціону викликали швидку і почали надавати першу домедичну допомогу дітям, які отримали подряпини.
Наразі в парку призупинили діяльність атракціону, і не запускатимуть його, поки тривають слідчі дії.
Зоряна Попович, Varosh,
Фото зі сторінки Поліції Закарпатської області у Фейсбуці.
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.