Новини

Наталія Янцо проведе в Ужгороді оновлений курс “Весільний Координатор”

17 Квітня 2014 2 078

Заняття проходитимуть з 16 до 18 травня у теоретичній, практичній та ігровій формах.

– На порозі весільний сезон. Рівень весільних послуг і вимоги наречених зростають. У Західній Україні послуги весільного координатора набирають популярності і все більше наречених цікавляться ними, адже розуміють, що без людини, яка займається процесом координування весілля, впоратися дуже важко. Впродовж року, я провела 3 курси, з яких випустила 10 учениць, які успішно працюють весільними координаторами на Закарпатті і по всій Україні. Тому, пропоную розпочати новий сезон з новими знаннями, здобутими на оновленому навчальному курсі "Весільний Координатор". Я додала більше теоретичної інформації, практики та тренінгів з виїздами на території ресторанів та майданчики для виїзних церемоній реєстрації шлюбу. І найголовніше, – після закінчення курсу “Весільний координатор”, учасниці матимуть можливість попрацювати на реальному весіллі під моїм чітким контролем. І всі теоретичні знання втілити на практиці. За 3 дні я ділюся з учасницями усіма знаннями, що здобувала протягом кількох років, – каже Наталія Янцо.

На курсах у "Майстерні Свят" навчать як заявити про себе на ринку весільної індустрії, як прорекламувати себе, не витративши на рекламу жодної копійки та де знайти перших клієнтів. Новинкою цьогорічного курсу стануть заняття в ігровій формі. Кожна з учасниць зможе відчути себе координатором, який працює зі складним клієнтом.

У курс навчання входять:

Вартість оновленого курсу "Весільний координатор" 2 999 гривень для тих, хто зареєструється до 1 травня. Після цієї дати вартість зросте до 3 499 гривень. Двох найкращих учениць, в яких Наталія Янцо розгледить талант весільного координатора, вона запросить на роботу у "Майстерню Свят".

Зареєстуватися ви можете за телефоном 050 188 36 46 або на сайті "Майстерні".

0 #