Новини

Насичена зима у “Пластиліні”: новорічні свята, майстер-класи та ляльковий театр

6 Грудня 2014 3 667

Розваги, розвиток та ігри — усе це для малечі підготували у дитячому кафе "Пластилін", що в Ужгороді на Корзо, 3. Але про усе по черзі.

Перше, на що слід звернути увагу в програмі на грудень та січень — це святкування новорічних та різдвяних свят. Для малюків готують безліч цікавих майстер-класів, вертеп, ляльковий театр, шоу мильних бульбашок, частування та подарунки, а також зустріч з Дідом Морозом та Миколєм. 

Свята заплановані на 19, 25, 26, 27 та 28 грудня, а також на 1, 2, 3, 4, 7, 8 та 14 січня. Тривалість святкування 3 години. Вартість квитка —180 гривень (до вартості входить також кава, чай, компот).

Друга новинка від "Пластиліну" — щоденні заняття. Кожного дня на дітей чекатимуть абсолютно різні програми. У понеділок вони гратимуть у дидатичні ігри, у вівторок та четвер працюватимуть у дитячій майстерні, у середу — танцюватимуть та співатимуть, а у п’ятницю стануть глядачами лялькового театру.

Щоразу заняття будуть різними. На одному з них діти займатимуться декоруванням кексів, печива, пряників. На іншому, працюватимуть з деревом. Виготовлятимуть анголят, баранчиків і т. д.

Всі заняття відбуваються об 11.00 та тривають 30 хвилин. Додатково кожен учасник отримує можливість 45 хвилин гратися в ігровому лабіринті. До участі запрошують дітей від 1,5 до 3 років. Вартість заняття 35 гривень.

Що ж до лялькового театру, то це у "Пластиліні" особлива історія. Тут малюкам щоразу представлятимуть нову та цікаву виставу з ляльковими акторами.

Varosh

0 #