Новини

Найбезпечніші авіакомпанії 2013 року: рейтинг

19 Листопада 2013 1 426

Німецьке бюро J.A.C.D.E.C. склало рейтинг з 60 найбільш надійних авіакомпаній світу, розглянувши статистику аварій та поломок, пише Корреспондент.net.

Подібний рейтинг складають вже протягом майже 40 років. За підсумками цьогорічного дослідження, найнадійнішою компанією світу був визнаний фінський перевізник Finnair. Від моменту свого заснування у 1921 році у компанії не було ані найменшої аварії.

Наступна у рейтингу португальська TAP Portugal. Це другий за надійністю перельоту перевізник у Європі та 7-мий у світі. До 10-ки кращих потрапила також найбільша авіакомпанія і національний авіаперевізник Великобританії British Airways. Трохи далі за ним Lufthansa, якій дістається 11-те місце у світовому рейтингу і 4-те у Європі. Virgin Atlantic займає 15-й рядок списку. За нею йде російська компанія Transaero.

У рейтинг найнадійніших авіакомпаній світу увійшла достатня кількість перевізників-лоукостерів: easyJet (17-тe місце) та Ryanair (32-гe). У питаннях безпеки бюджетні авіакомпанії обійшли таких іменитих перевізників як Air France (41-шe місце), American Airlines (42-гe), US Airways (44-те) та Iberia (49-те).

У чорний список увійшли дві німецькі компанії: Jan-Arwed Richter та Christian Wolf.

0 #