Новини

На Закарпатті скасовують та переносять усі розважальні заходи

21 Лютого 2014 2 088

Подекуди навіть ті, що готувалися кілька місяців. Закарпатці у жалобі.

Вчора, до прикладу, відмінили Першу весільну виставку, яку організовувала "Майстерня Свят".

Ми довго і багато працювали над створенням дійсно унікального проекту на Закарпатті – першого весільного тижня Wedding Week. Нам дуже шкода, але події, які відбуваються навколо і ситуація, яка склалася, змушують нас перенести його втілення на пізніше. Ми вдячні всім, хто нас підтримав, і перепрошуємо за незручності. Але ми не можемо стояти осторонь. Ми щиро співчуваємо сім’ям всіх померлих і молимося за настання миру в нашій країні, – каже Наталія Янцо.

Відмінили вечірки у Panorama by Kashtan в Ужгороді.

– Колектив нашого закладу глибоко сумує з приводу подій у столиці і приносить співчуття родинам і друзям загиблих Героїв. Сподіваємось, що всі розуміють, що ніяких розважальних заходів сьогодні у Панорамі не відбуватиметься. Працюємо у звичайному режимі кафе до опівночі.

З Мукачівської міської ради та Закарпатської обласної ради прийшли повідомлення про оголошення днів жалоби за загиблими. На знак скорботи приспустять державний прапор з чорною стрічкою на будівлях підприємств, установ, організацій міста незалежно від форм власності, обмежать проведення на території міста будь-яких концертно-розважальних заходів та заборонять звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, у громадському транспорті.

Також напередодні у Мукачеві та Ужгороді відмінили концерти КВН. В Ужгороді скасували "Проводи зими" та "Масляну". 

Varosh

0 #