Новини

На Закарпатті почались аварійні відключення світла (оновлено)

25 Жовтня 2022 6 358

На Закарпатті відсьогодні, 25 жовтня, почали відключати електроенергію. Про це повідомило “Закарпаттяобленерго”. Відключення зумовлені дефіцитом електроенергії в ОЕС України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури країни.

“У зв’язку з неможливістю збалансувати енергосистему та недостатньою економію за результатами впроваджених обмежень диспетчерами РДЦ НЕК «Укренерго» дано вказівку щодо застосування Графіків аварійних відключень, в тому числі для населення на всій території Закарпатської області”, — йдеться на сайті.

На сторінці “Закарпаттяобленерго” у Facebook пояснюють: про введення Графіків повідомити наперед змоги не буде, відключення виконується згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго» і реалізовується протягом 15 хвилин. Відновлення електропостачання відбувається теж тільки згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго». Саме тому передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це населення заздалегідь неможливо.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив на своєму Telegram-каналі, що «Укренерго» сформувало 8 черг таких графіків для Закарпаття.

“Дізнатися актуальну інформацію про застосування черги та терміни відновлення електропостачання у Вашому населеному пункті можна за посиланням на сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго»”, — каже голова.

Varosh,

Фото: 40a.media

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #