Новини

На Закарпатті офіційно презентують новий Accord від Honda

18 Квітня 2013 1 918

Відчути усі переваги нової моделі прямо за кермом авто можна буде вже цієї п’ятниці (19 квітня) після роботи о 18.00 в автосалоні Honda «Прем’єр Авто» (м.Мукачево, Автоград, вул.Автомобілістів,3, телефон для довідок (03131) 380-70)

Всеукраїнська прем’єра нового покоління Honda Accord відбулася на початку квітня. Черга Закарпаття офіційно познайомитися з автомобілем. Той суттєво змінився, ставши справжнім представником Е-класу.

Більше характеристик авто:

Авто зберегло виразну зовнішність, але водночас стало просторішим як для водія, так і для пасажирів заднього ряду. Дев’яте покоління отримало глобальний статус, проте автомобіль був спеціально адаптований для України. Тестування на українських і російських дорогах дозволило підвищити надійність елементів підвіски і придатність до експлуатації в умовах поганих доріг. Крім того, деякі налаштування підвіски були спеціально переглянуті, щоб забезпечити стабільність і відмінну керованість на високих швидкостях. Також інженери значно поліпшили гальмівну динаміку, шумоізоляцію та віброзахищеність салону.

Технічне оснащення автомобіля включає останні технології Honda. Вже в базовій комплектації доступні система безключового доступу Smart Entry, порт для підключення зовнішнього джерела стандарту USB / iPod ®, датчики світла / дощу, круїз-контроль, мультимедійний дисплей і функція Eco Assist ™. Порадує водіїв і передова система LaneWatch ™, яка за допомогою вбудованої в бічне дзеркало камери заднього виду з боку пасажира забезпечує контроль сліпої зони. Також в комплектаціях нового покоління доступні система запобігання зіткнень (CMBS) і система контролю дальнього світла (HSS).

Модель 2013 року доступна в двох версіях: з 2,4-літровим бензиновим двигуном (180 к.с.) і з потужним 3,5-літровим двигуном (280 к.с.). Обидва агрегати демонструють прекрасні якості, маючи гарну тягу при прискоренні і пересуванні по горбистій місцевості, а також економічними під час спокійного руху. Accord 2013 став першим автомобілем Honda, що оснащується високотехнологічними двигунами останнього покоління із сімейства Earth Dreams ™.

0 #