Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах знову готовий приймати гостей. Про це написав Туристично-інформаційний центр Рахівського району на сторінці у Фейсбуці.
Протягом декількох місяців у музеї проводився капітальний ремонт покрівлі, що став можливий завдяки співпраці заповідника з іноземним проєктом SNPA та фінансувався коштами Франкфуртського зоологічного товариства.
Для зручності відвідувачів у музеї ввели новий спосіб оплати через QR- код Privat Pay. Музей працює щодня з 8.30 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 — 13.00 год. Вихідний: субота, неділя.
Varosh
Фото зі сторінки ТІЦ Рахівського району
Про ініціативи, які роблять Закарпаття кращим, читайте в соцмережах Varosh! Підписуйтеся на наші Facebook, Instagram та Тelegram.