Новини

Мукачівка Олеся Спіцина стала першою в історії краю “Місіс Закарпаття”

2 Червня 2014 3 472

31 травня вперше в області відбувся конкурс краси "Місіс Закарпаття". Дійство проходило на сцені Закарпатського державного російського драматичного театру у Мукачеві.

Затіяли змагання серед заміжніх пані представниці громадської організації "Красуні Закарпаття" Анжеліка Пащенко-Висіч та Наталія Ворона. Ідею підтримав Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, який взяв на себе майже всі фінансові витрати, пов’язані з організацією.

У ході проведення кастингів до фіналу ввійшли 11 учасниць. Дата конкурсу кілька разів переносилася через трагічні події в Україні. Врешті захід вирішено було провести 31 травня і присвятити його миру, добру, злагоді і затишку у кожній українській родині.

Перед глядачами пані дефілювали у кількох конкурсних виходах: діловому, круїзному, вечірньому і в шубах. Постановкою займався відомий закарпатський хореограф Іштван Федьо. Крім цього, дівчата взяли участь у конкурсі талантів, де декламували вірші, співали, танцювали.

Про самих конкурсанток: наймолодшій – 19 років, найстаршій – 36. Тільки дві учасниці поки що не мають малюків, решта виховують одного, двох і навіть трьох дітей. Як зізналися в інтерв’ю журналістам конкурсантки, наважилися на змагання, аби ще раз довести – з роками жінка стає тільки привабливішою.

У "Місіс Закарпаття" взяли участь 7 мукачівок, 3 ужгородки і одна берегівчанка. Серед професій були представлені вчителька, співачка, візажист, фітнес-інструктор, перукар, троє економістів. Підтримували їх у залі чоловіки, діти, свекрухи, бабусі і навіть учениці.

Сама шоу-програма ні на секунду не дозволяла глядачам занудьгувати. Поміж виходами учасниць гостей розважали дитячі колективи, вокалісти, танцівники, спеціальні гості – Андрій Іщенко і Мар’яна Гаврилко. Ведучою конкурсу була журналістка Лариса Липкань.

Жодної з учасниць журі не залишило без титулу:

Одна зі спонсорів конкурсу власниця хутрового салону "Норка" Роксолана Новак обрала свою фаворитку – "Місіс Fashion" стала Мирослава Завидняк. Так само "Місіс Туризм" визначили представники агенції "Сеть магазинов Горящие путевки" і віддали приз Іванні Бургер.

4 основні титули розподілилися таким чином:

Лариса Липкань, Varosh

Фото: Крімері Златкіна

0 #