Новини

Мукачево познайомилося із lunch and talk

12 Березня 2015 2 144

Дуже часто ми скаржимося на брак натхнення та мотивації, хочемо реалізувати свою давню мрію чи втілити в життя шалену ідею, але боїмося реакції середовища, стоїмо на роздоріжжі, гадаючи, в якому напрямку рухатися.

Зазвичай в таких випадках допомагає якийсь сторонній фактор або "знак зверху". Ним може бути будь-що: випадково почута фраза із пісні чи фільму, перегляд фото у соцмережах, прогулянка містом наодинці, довгоочікувана подорож чи нове цікаве знайомство.

Днями Мукачево познайомилося із таким форматом дівочої зустрічі, як lunch and the talk, що пройшла в арт-кафе "Бабовка".

Перша така зустріч, що передбачає невимушене спілкуванням за чашкою смачного напою, була присвячена натхненню, мотивації та історіям розвитку власної справи. Спікери зустрічі, головний редактор Varosh Росана Бісьмак, засновниця "make me warm" Катя Брижань та власниця арт-кафе "Бабовка" Анна Шелест розповіли про себе, про власну справу, про речі, які їх надихають, а також про те, що мотивує, допомагає рухатися далі.

Невелика кількість присутніх на lunch and talk, а також суто дівоча компанія сприяли камерній та дружній атмосфері, що дозволяє сподіватися на проведення таких самих зустрічей у майбутньому.

Більше фото у галереї

Varosh

Фото: Марія Аграмакова

0 #