Новини

Моделі з Ужгорода демонстрували дизайнерські колекції на вечорі української культури у Каннах

23 Травня 2024 847

19 травня у межах Каннського фестивалю у Франції на Віллі Domergueу відбувся благодійний вечір української культури, краси та моди Ukrainian Fashion Film Festival.

Захід проводився вже вдруге, його мета – познайомити спільноту з Україною через її культуру. У програмі були частування від кухарів стравами української кухні в сучасних інтерпретаціях, презентації українських фільмів та українського мистецтва, концерт українських виконавців.

Також відбулися покази останніх колекцій відомих українських дизайнерів. Участь у них взяли і 2 моделі з Ужгорода.

Як розповіла у коментарі Varosh керівниця модельного агентства ASTAR Ганна Феєр, загалом під час заходу відбулося 5 показів колекцій одягу від провідних українських брендів та дизайнерів: Park Avenue, By Vel, Iryna Luzhetska, Mogardi, IVA Nerolli. Ужгородські моделі брали участь у кожному з них: чотирьох дорослих та 1 підлітковому.

 

«Були представлені дуже цікаві, навіть трохи експериментальні бренди. Трохи було незвично для дівчат – все-таки інша атмосфера, нові люди, відповідальність. Переважно демонстрували колекції одягу, створені саме для цього Каннського вечора», – сказала Ганна Феєр. 

Під час благодійного вечора, серед іншого, пройшов і благодійний аукціон. На ньому розіграли прапор із підписом ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного та боксерські рукавиці Олександра Усика, які знайшли нових власників за 8000 та 5000 тисяч євро відповідно.

Img 1622

Всі зібрані у ході благодійного вечора кошти організатори спрямують на закупівлю неврологічного обладнання для дитячої лікарні та допомогу дітям, евакуйованим з Харківської області.

Благодійний вечір Ukrainian Fashion Film Festival під час проведення 77-го Каннського кінофестивалю організувала команда благодійного фонду Українотворці у партнерстві з UA Fashion TV.

Тетяна Клим-Кашуба, Varosh

Фото надані Ганною Феєр

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.

0 #
# Ukrainian Fashion Film Festival # Ukrainian Fashion Film Festival Канни # varosh # моделі з Ужгорода # моделі з Ужгорода Канни # моделі Ужгорол # новини Varosh