Новини

Міжнародний фестиваль документального кіно оголосив конкурс на створення кіноклубу у власному місті

9 Вересня 2013 1 780

Організаційний комітет Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA оголошує конкурс для громадських організацій України на право стати регіональним партнером Міжнародного фестивалю Docudays UA, долучитися до мережі партнерів фестивалю та створити кіноклуб Docudays UA у своєму місті.

До участі у конкурсі запрошуються НУО Одеської, Запорізької, Тернопільської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Луганської, Волинської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької, Житомирської, Сумської, Київської, Рівненської, Миколаївскої, Хмельницької та Закарпатської областей.

За результатами конкурсу Оргкомітет фестивалю запросить до співпраці з Docudays UA 18 НУО-переможців, лідери яких пройдуть навчання наприкінці вересня під час 3-денного семінару для регіональгих партнерів фестивалю "Організація та проведення Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 2013". Програма семінару включає майстер-клас: "Як створити кіноклуб Docudays UA та організувати Мандрівний кінофестиваль про права людини".

Подати заявки можна до 16.00 12 вересня на електронні адреси smal.sv@gmail.com, alla.tyutyunnyk@gmail.com, gkofman@docudays.org.ua. Переможці конкурсу будуть визначені до 15 вересня. Деталі на сайті www.docudays.org.ua

0 #