Новини

Міжнародний День діджея у Panorama by Kashtan: Розігрів

7 Березня 2013 2 002

Жодних сумнівів, 9 березня увесь світ туситиме. Закарпаття не виключення.

Так, в Ужгороді запланували дуже якісний та неординарний музичний марафон за участі 4 знаних у краї діджеїв.

Varosh розпитав їх про їхнє захоплення-професію та чого чекати на вечірці.

Dj Neutrino: Толя, 25 років; добрий, але з твердим характером; підтримує творчий спосіб життя: окрім музики у захваті від якісного кіно від Братів Коенів, Тарантіно, Вуді Аллена, Мартіна Скорсезе та багато інших, дуже любить свою дружину і доньку.

– Планую грати deep house упереміш з nudisco, таких виконавців як Greg Wilson, Jamie Jones, DJ T, Golden Bug. Цього разу від техно трошки відпочинемо)

На вечірці приємно було б бачити юрбу людей, зустріти хороших друзів, допомогти створити драйвову атмосферу, а в підсумку отримати круті враження та шалений фотозвіт!

Dj Jaco: за пультом – близько п’яти, в будні – вмілий перукар

– Намагаюсь робити все, аби розвивати діджейський рух в Ужгороді та йти в ногу з Європою. Що ж до вечірки, то я переконаний, що вона буде хорошою, бо має зібратися багато класних людей та цікаві діджеї.

Завжди готую сети вкрай ретельно: моніторю новинки, вантажу свіжу музику, аби мати максимально багато якісного матеріалу для виступу.

Dj Oleg: музика завжди займала більшу частину його часу: спочатку це були платівки батьків, потім словацькі радіостанції; поява інтернету та доступ до світових музичних ресурсів дало можливість отримати знання, необхідні для роботи на радіо; паралельно з цим захоплювався і клубною музикою; це той випадок, коли хобі поступово переросло у роботу.

– Традиція збиратися 9 березня на міжнародний день діджеїв у нас виникла ще десь у 2005 році, і відтоді, щороку, завдяки підтримці відомого в місті керівника багатьох клубів Міко (Милослав Баганич – власник клубу Panorama by Kashtan), робимо «творчі» вечірки. Сприяє цьому і дата, – після надкомерційного дня 8 Березня, 9-те автоматично стає днем для «відпочинку».

Що ж до того, що планую грати цього вечора, то мої уподобання і мета десь пов’язані з тим, що я роблю на радіо. Багатогранність – це те, що більше всього імпонує в музиці, і саме це я спробую передати на танцмайданчику. За багато років я переслухав і полюбив багато різних музичних напрямків, серед яких house, deep house, nujazz, disco, triphop і навіть хіп-хоп, проте не віддаю перевагу жодному з них. Тепер це скоріш симбіоз деяких з них, поєднання яких залежить від місця, тематики, настрою та часу вечірки. Наприклад в найближчу суботу це буде мабуть disco, nudisco та deep house.

Dj Niobium: почав грати у 2002 році, коли випадково потрапив за вертушки; колись відзначення Дня діджеїв святкував традиційно, але потім чомусь припинив.

– Від цієї вечірки чекаю відновлення забутого. Сам спробую відіграти різні відтінки хаусу, можливо, трохи погрішити техно.

0 #