Новини

Майдан Незалежності відреставрують за 7 днів?

24 Лютого 2014 7 145

– Як вам ідея 7-денного реаліті-відео на весь світ – "Реставрування Майдану за 7 днів"? Мова йде про території та будівлі, які постраждали під час волевиявлення українців у центрі Києва, – кажуть організатори акції.

У соціальній мережі вже навіть з’явилася сторінка, на якій можна усе прочитати більш детально та задати усі запитання.

– Це буде першими кроками в будівництві Нової України і хорошим матеріалом для демонстрації на Сході України. Доказ того, що зміни це позитивно. Стабільніть повинна бути саме у стабільному розвитку. А світу ще раз покажемо, що ми не революцією займаємось, а реалізуємо еволюційний стрибок українського народу, – йдеться у спільноті.

Огранізатори зазначають, що за Україну вболівають бізнесмени, які готові допомогти з матеріалами, дизайнери, які можуть створити проект реставрації, маркетологи, які допоможуть перетворити процес в цікавий і захоплюючий для всього світу, журналісти, що передадуть картинку, емоції, покажуть героїв найкращим чином, сотні тисяч свідомих людей нашої планети, які співпереживають і бажають якісних та стрімких змін в Україні.

– Виникають запитання – "що зараз не час". Ніхто не закликає до зачистки Майдану. Збираємо охочих, які після кінцевої перемоги швидко реалізують. А до того багато роботи: створення і обрання проектів, планування, пошук підрядників та ресурсів. Дуже важливо починати вже зараз. Ця позиція і є гарантом того, що ми думає на багато кроків вперед, а не реагуємо на чиїсь дії, – підсумовують автори ідеї.

Varosh

0 #