Новини

Lviv Wedding Festival 2016 пройде наприкінці березня

9 Березня 2016 1 606

19-20 березня компанія "Mopis" організовує весільну виставку у "Південний-EXPO".

— Запрошуємо на найбільш масштабну та красиву подію цієї весни. Тут ви зможете познайомитись з найкращими професіоналами весільної індустрії: фотографами, відеографами, флористами, декораторами, виробниками весільного вбрання, перукарями, візажистами, весільними агенствами та навіть ресторанами. Подивитись їх роботи наживо, задати свої запитання та зрозуміти, скільки це коштує. Відвідавши виставку, ви зможете побачити, як саме має виглядати день вашого весілля, та обрати тих людей, що зможуть втілити це в реальність, — кажуть організатори.

Серед сотень пропозицій наречені легко оберуть ті, що підходять саме для них. Для тих, хто шукає розваги на весілля, Lviv Wedding Festival стане райським куточком, адже кращі ведучі, музичні гурти, танцювальні колективи, гумор-шоу, фокусники, анімації — все це і багато іншого ви побачите нон-стоп на великій сцені.

— На десерт — Lviv Wedding Quest у рамках Lviv Wedding Festival вже вкотре подарує 100 000 гривень на весілля року. Цікаво буде не лише парам, що готуються до весілля. Кожен знайде для себе дещо особливе. Адже на фестивалі відвідувачів чекають майстер-класи, фотозони, інтерактивні зони, сюрпризи та подарунки. Це чудовий спосіб провести вихідні та отримати нові враження, — розповідають організатори.

Переглянути детальнішу інформацію можна тут. Телефонуйте, щоб дізнатись більше: 0937286423, 0965765333.

0 #