Новини

LT Language SCHOOL: осінні знижки на вивчення іноземних мов

12 Листопада 2015 1 960

Мовна школа LT Language SCHOOL в Ужгороді запрошує на навчання в осінній період за найприємнішими цінами.

Для студентів діє знижка -10% на заняття англійської, німецької та угорської мов. Акція триває з 22 жовтня до 22 листопада.

Умови акції за телефоном 050 687 75 52 або в адміністратора школи за адресою: вул. Корзо, 4.


Довідково:

LT Language School існує 4 роки. Це єдиний центр в Ужгороді, який надає міжнародні сертифікати TOEIC (Test of English for International Communication) та TOEFL (Test of English as a Foreign Language). Компанія працює у двох напрямках: Look Studio та LT Language School. Перший розроблений для дітей та являє собою поєднання мистецтва з вивченням англійської мови. Мовна школа LT Language School – це розмовний дорослий курс LT Conversation, граматичний курс LT Grammar, бізнес-курс LT Business, корпоративні послуги для фірм, готелів, ресторанів LT Corporate, міжнародна сертифікація LT Certification, коучінг LT Coaching, бізнес-школа LT Business School by Gennadiy Polonsky.

Паралельно з цим діє й дитяча лінія, яка пропонує різноманітні програми для вивчення іноземних мов, складені відповідно до віку дітей (вісім програм для дітей від 3 до 17 років), а також включає підготовку дошкільнят LT School Preparation та різноманітні літні пропозиції LT Summer offers — мовні дитячі табори з насиченою щоденною програмою. Студія також займається організацією та проведенням дитячих свят.


Читайте також:

Varosh

0 #