Новини

Літній табір “Розумні канікули” розпочав роботу в Ужгороді

18 Червня 2014 2 137

Табір для дітей віком від 6 до 10 років працює на базі центру дитячих наук "IQ".

Розроблена програма спрямована на те, аби юні школярі мали можливість весело та з користю провести 2 тижні літа. Для дітей проводять тематичні розвиваючі заняття, що є своєрідною родзинкою центру дитячих наук "IQ", заняття з астрономії, літератури, природничих наук, мистецтва. Навчання проводиться за допомогою інтерактивної дошки, що робить процес живим та цікавим. Діти самостійно вирішують різноманітні задачі на "живому" екрані. Діти граються в ігри, беруть участь у брейн-рингах та майстер-класах, що дають можливість отримати нові знання та досвід.

На заняттях діти займаються хенд-мейдом, що сприяє розвитку естетичного смаку у дітей. Також у програмі є заняття з англійської мови, пісні, ігри, вікторини, перегляд мультфільмів та читання книг англійською мовою. Усе це сприяє подоланню мовного бар’єру, робить дітей більш впевненими в собі та своїх можливостях. 

Багато уваги приділяється і перебуванню дітей на свіжому повітрі. Тут вони разом з вихователями проводять естафети, граються в різні ігри. Програма табору "Розумні канікули" розроблена таким чином, аби діти мали можливість весело та ефективно провести літні канікули, підвищити рівень загальних знань, покращити розмовну англійську та отримати позитивний настрій на все літо.

0 #