До Дня Збройних Сил України, на знак вдячності ЗСУ та на честь створення нової бойової бригади, що виросла з 47-го батальйону, ювелірний бренд Kochut спільно з Markus Foundation презентували підвіски зі знаком 47-ї Бригади — молота та сокири.
“Нашу вдячність не передати словами, тож ми зробили те, що вміємо найкраще, – створили прикраси. Кулони розробила наша команда разом з Головним сержантом 47 бригади ЗСУ @valerii_markus“, — пишуть брати Кочути.
“Замовивши на сайті Kochut дані кулони ви не тільки долучитеся до нашої великої спільноти, а й підтримаєте нас фінансово, бо частина зароблених коштів йде безпосередньо на закупівлю озброєння для 47 Бригади. Купуєте кулон – допомагаєте нищити ворога”, — пишуть майстри.
Ці кулони містять потужну войовничу енергію: молот Маґури – захист, сокира Перуна – перемогу. Замовити “Молот” – тут, “Сокиру” – тут. Ці підвіски можна носити також і цивільним людям, запевняють майстри.
Varosh
Фото з сайту Kochut
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook, Instagram та Тelegram.