Новини

Крамниця крафтових продуктів “Селиський ракаш” передасть місячний прибуток на допомогу ЗСУ

23 Жовтня 2023 115

Весь прибуток від діяльності крамниці “Селиський ракаш” у жовтні передають для купівлі ударного дрону. Мета збору – 467 000 гривень для купівлі дрону та тепловізійної камери до нього для 68 ТРО, 101 бригади.

— Зазвичай я роблю донати і роблю це непублічно, підтримую важливі для мене ініціативи, — розповіла Varosh волонтерка та сироварка “Селиської сироварні” Інна Пригара. — Та 15 жовтня мені виповнилося 30 років і я вирішила зробити щось важливе, якийсь крок, який був би для мене потрібним і важливим. Я спочатку вагалася, чи потрібно це оголошувати, та потім все ж оголосили і запросили нашихклієнтів доєднатися до ініціативи, або ж просто задонатити довільну суму на рахунок, якщо хочуть, щоб більша сума з їхнього гаманця потрапила на збір.

Зі слів Інни Пригари чимало підприємців та працівників туристичного бізнесу регулярно частину прибутку надсилають на ті чи інші нагальні потреби ЗСУ.

Зробити замовлення та підтримати збір для ЗСУ можна на сайті крамниці крафтової продукції “Селиський ракаш”, або ж зробити прямий донат на банку.

Varosh,

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

 

0 #
# донат # ЗСУ # Інна Пригара # Селиський ракаш