Новини

Коли тил починає думати про щось інше, ніж про допомогу армії, це впливає на мотивацію військових, — Сергій Притула на форумі Re:Open Zakarpattia

11 Листопада 2023 178

Волонтер, засновник Благодійного фонду Сергій Притула на форумі Re:Opan Zakarpattia-2023 говорив про те, наскільки важлива для війська єдність суспільства, українців у тилу.

— Під час з останніх поїздок перепитав командира команди, що зараз нервує? І перший раз почув: нервує політиканство, — розповів Притула. — На жаль, це політиканство, яке стало дуже бурхливо буяти, докотилося до військовослужбовців. Наших військових дратує те, коли у той момент, коли гине наш солдат, хтось переймається своїм політичним майбутнім більше, ані ж поточним справами у державі. І тільки єдність нашого суспільства може бути запорукою перемоги. А коли тил починає думати про щось інше, військові це відчувають і це впливає на мотивацію.

Ro Prytula2

У нас дуже важка війна, страшний ворог, ми маємо показувати єдність і немає нічого страшнішого аніж срач в українському суспільстві.

Зі слів волонтера, на Закарпатті відчувається віддаленість від війни, але дуже добре, що вона не корелюється з віддаленістю у свідомості людей: вони переймаються підтримкою військових і це стало спільним знаменником усіх українців сьогодні.

Varosh,

Фото Наталії Радченко

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #
# Re:Open Zakarpattia # Сергій Притула # форум