Новини

Книгу-страшилку презентував Олександр Гаврош у Києві

30 Травня 2013 2 075

"Дідо-Всевідо" – так називається нова робота закарпатського письменника.

Моторошні оповідки видало львівське "Видавництво Старого Лева". Ілюстрації до них підготувала Світлани Фесенко – художниця з Києва. 

Сама ж книга базується на давньому закарпатському фольклорі, а Дмитро Халаджі – виконавець головної ролі, каже, що з самого дитинства любив читати страшилки або слухати, як їх розповідала його бабуся. 

"Не варто заходити самому далеко в гори, де жоден чередар отару не пасе, а ліси такі густі, що пройти ніхто не годен. Ану ж бо там щось трапиться і не виберешся з нього до настання темряви?

А може, тільки так можна зустріти діда, що все відає. Він тобі не одну моторошну казку розкаже: і про мертвяків та упирів, і про чортів та босоркань, і про бісів-гультяїв та зарубаного вояка, і про Яноша Кудлоша, Крікуса-Какуса та ще про багато чого. А може, й не казки це? Тож наберись, цімборику, духу і, коли не дуже боїшся, послухай-но…", – публікує рядки з книги "Видавництво Старого Лева" у своєму Facebook.

На презентації книги у Національному музеї літератури України, цієї середи, були й продюсери фільму "Іван Сила" Володимир Філіпов та Андрій Суярко.

Нагадаємо, що днями "Капітан Алоїз" Олександра Гавроша приїхав і до Ужгорода.

0 #