Новини

Книга Олександра Гавроша у короткому списку номінації “Дитяча Книга року BBC – 2013”

10 Грудня 2013 2 016

"Книга року ВВС – 2013" оголосила короткі списки премії. Зокрама, у номінації "Книга року BBC - 2013" та "Дитяча Книга року BBC - 2013".

До короткого списку у номінації "Книга року BBC – 2013" увійшли: Юрій Макаров, "За чверть десята", Ярослав Мельник, "Далекий простір", Наталка Сняданко, "Фрау Мюллер не налаштована платити більше".

До короткого списку у номінації "Дитяча Книга року BBC – 2013" увійшли: Галина Вдовиченко "Ліга непарних шкарпеток", Олександр Гаврош "Розбійник Пинтя у заклятому місті", Сергій Гридін "Не такий", Мар’яна Прохасько і Тарас Прохасько "Хто зробить сніг, Ірен Роздобудько "Арсен", повідомляє BBC Україна.

– Це дуже серйозний конкурс і головне – правильно організований. Поважне журі справді читає книжки, адже воно ще й пише власні відгуки на прочитане. Тому потрапити в п’ятірку кращих дитячих книжок року – це честь для будь-якого автора.

Я радий, що літературне Закарпаття знову показало свій клас. Тим паче, що "Розбійник Пинтя в Заклятому місті" наснажений духом наших гір, – каже Олександр Гаврош.

Переможців у цих номінаціях оголосять вже цієї п’ятниці, 13 грудня, о 15:00 у конференц-залі готелю "Воздвиженський". На переможця чекає премія 1000 фунтів стерлінгів у гривневому еквіваленті. 

0 #