У Мукачеві завершився художній пленер «Сакура Арт».
Упродовж трьох днів юні художники віком від 12 до 17 років відтворювали на полотнах красу квітучих сакур, а також – створювали авторські картини на вільну тему.
Художній пленер «Сакура Арт» два дні тривав на вулицях Мукачева, у локаціях, де розцвіли сакури. На третій день юні художники – вихованці Мукачівської художньої школи ім. М. Мункачі та місцевої школи «Rom-Art» працювали з картинами на територію санаторію «Карпати», розповів у коментарі Varosh організатор заходу, художник, керівник і засновник художньої школи «ROM-ART» Тиберій Йонаш.
Загалом участь у пленері взяло 20 юних митців, кожен із яких створив по 2 картини.
«Оскільки пленер називається «Сакура Арт», то одна з робіт обов’язково мала бути на тему цвітіння сакур. Іншу картину учасники малювали на вільну тематику – це була творча робота, їхній авторський задум і погляд», – розповів Тиберій Йонаш.
За результатами пленеру його учасники створили загалом 40 картин. Усі їх незабаром можна буде побачити та придбати на благодійній виставці-продажі.
Художній пленер “Сакура Арт” відбувся у Мукачеві
Урочисте відкриття виставки відбудеться 2 травня у центрі Мукачева. Виручені з виставки кошти організатори заходу спрямують на підтримку армії – закуплять дрон для військових 128-ої бригади.
Також під час виставки планують презентувати каталог творчих робіт, створених учасниками пленеру.
Художній пленер «Сакура Арт» відбувся за підтримки громадської організації Voice of Romni та Мукачівської міської ради.
Учасники художнього пленеру “Сакура Арт”
Тетяна Клим-Кашуба, Varosh
Фото з Фейсбук-сторінки Тиберія Йонаша
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram.