Новини

“Кам’яним потоком”: або туристичний маршрут, або екологічна стежка з’явиться на “заповідній” Рахівщині

7 Лютого 2024 70

Працівники Карпатського біосферного заповідника обстежили місцевість, де згодом планують облаштувати або новий туристичний маршрут, або екологічну стежку «Кам’яним потоком».

Як розповіла у коментарі Varosh працівниця відділу екологічної освітньо-виховної роботи Карпатського біосферного заповідника Іванна Колачук, це буде новий маршрут – доступний, неважкий, який підійде для відпочинку та прогулянок і буде комфортним також і для людей похилого віку, і для дітей.

«Ми ще думаємо, чи це буде туристичний маршрут, чи екологічна стежка. Зараз важко про щось говорити, бо там ще лежать сніги, ми лише вийшли на попереднє обстеження. У травні обстежимо маршрут повторно, і вже тоді визначатимемось, в якому вигляді його оформимо. Бо, залежно від того, чи це буде туристичний маршрут, чи екостежка, буде й різне наповнення», – розповіла Іванна Колачук.

Стежка маршруту пролягає через ліс і завершується невеличким водоспадом у 1,5 метра. Загальна дистанція становить 1,6 км.

Незалежно від того, в якому форматі у Карпатському біосферному заповіднику вирішать у підсумку облаштовувати маршрут, на ньому буде джерело питної води та встановлені місця для відпочинку, сказала Іванна Колачук. Свій початок маршрут братиме з центральної траси H 09.

Як розповіла Іванна Колачук, у заповіднику й надалі працюють над розробкою нових туристичних маршрутів, адже нещодавно у зону його відповідальності додалися нові території, зокрема, в Тячівському та Рахівському районах. Наразі триває обстеження новоприєднаних територій, на яких згодом планують розробку нових невеликих туристичних маршрутів.

Varosh,

Фото зі сторінки Карпатського біосферного заповідника у Фейсбуці 

Головне фото: “В похід Карпатами”

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook та Instagram

0 #
# заповідник # маршрут # потік # Рахівщина # стежка