Новини

Йолка розповіла про свої слабкості, сильних жінок, задоволення і навіть туфлі

2 Жовтня 2013 2 379

Співачка дала інтерв'ю виданню "Москвичка".

Про роботу ужгородка каже:

– Треба намагатися шукати таку роботу, яка приносила б задоволення і була б улюбленим заняттям. Тільки тоді ти сам і оточуючі будуть задоволені результатом діяльності. Єдине , що я точно знаю – я розчиняюся в тому, чим займаюся, знаходжу себе у цьому і мені шалено подобається те, що зі мною відбувається. А далі вирішувати не мені.

Про періоди відчаю і порожнечі:

– Не можна сказати, що відчай і безвихідь – ті почуття, які я часто відчувала. Але я, як і абсолютно всі на цьому світі, стикалася з такими ситуаціями і моментами в житті – втрачала відчуття впевненості у собі і в завтрашньому дні. Але я щаслива, що поруч є хороші люди, які готові мене підтримати. Часом, одна їх фраза, сказана з потрібною інтонацією і потрібним посилом, може дати стільки сил, що ти підеш і звернеш всі гори світу.

Про сильних жінок:

– Я, до речі, взагалі не вважаю себе сильною жінкою, такими я здатна лише захоплюватися. А себе вважаю, швидше, людиною зі стрижнем. Однак не люблю звалювати на себе всі на світі. Мені дуже подобається бути жінкою зі своїми слабкостями і добре, що така можливість є. Фраза "я не хочу нічого вирішувати, я хочу туфлі" – вона про мене!

Про легкість:

– Я переконана в тому, що наше завдання – намагатися спростити собі життя. Простіше ставитися до себе, не переоцінювати події в нашому житті, вміти добряче посміятися над ситуацією і над собою в ній. Про це просто говорити, а втілювати складніше. Але я щаслива людина, і мені є кому про це нагадати!

Читайте також:

Розмовляла Ольга Абакумова

0 #