Новини

Йолка розповіла про критику, світські тусовки, правила шоу-бізнесу та еротичні фотосесії

24 Жовтня 2013 2 071

Співачка, що народилася в Ужгороді і підкорила не лише Україну, а й Росію, своїм голосом, піснями, чесністю та харизматичністю, поспілкувалася напередоні великого концерту у Москві, з виданням "Аргументы недели".

Ось кілька тез з її розмови. На запитання журналіста про те, чому співачка відмовляється від еротичних фотосесій, Йолка відповіла:

– Не хочу. У мене старомодне виховання. Вважаю принизливим, якщо люди підуть до мене на концерт через відверті фотосесії, а не через пісні. Я не комплексую. Але нехай краще критикують за справу, а не за тіло.

Що ж до критики, то Йолка зізнається, що сприймає її доволі болісно та важко.

– Сприймаю критику дуже важко. Навіть від близьких. Але я вдячна людям, які вчасно дають мені ляпаса. Іноді треба почути грубі слова, щоб приземлитися. Адже сьогодні дуже складно залишатися людиною гідною, коли скуштував мідні труби. Частенько від оплесків, слави, надмірної уваги починає кружляти. Хочеться перетворитися на принцесу. А тут бах – і ти знову трудишся над новими піснями і собою. Головне, не втрачати почуття реальності і трохи менше контактувати з несприятливим для твого особистісного зростання середовищем.

Після цих слів журналіст допустив, що "несприятливим середовищем" Йолка вважає шоу-бізнесові тусовки.

– Напевно, це комплекс провінціала. Я досі ніяково себе почуваю перед великою кількістю фотокамер. Мені нудно, боязко і хочеться додому. А ще я щиро не розумію – чому я повинна там бути? Якщо мене там чекають, щоб я заспівала, – я прийду і з задоволенням заспіваю. А просто так грати в бродилки і в шоу-бізнес – у мене бажання немає. Звісно, за якимись правилами шоу-бізнесу я граю. Розумію – це частина моєї професії. Але сьогодні у мене вже немає ніяких масок, і я ні від кого не ховаюся. Так що, якщо сьогодні я шматок зла, то чесно в цьому зізнаюся.

Що ж до особистого життя, то Йолка каже, що приховує його не тому, що за нього боїться, а просто не хоче, аби у ньому був присутній хтось, окрім безповередніх учасників. 

Читайте також:

0 #