Новини

Інтерсіті “Київ-Ужгород” запровадила Укрзалізниця (доповнено)

8 Листопада 2022 3 307

Днями Укрзалізниця запровадила швидкий потяг “Київ-Ужгород” №749 Інтерсіті, який долає маршрут за 13 годин 08 хвилин, замість звичних 16-18. Наразі це найшвидший потяг, що з’єднує столицю з найзахіднішим обласним центром.

Розклад руху потягу з’явився на сайті Укрзалізниці: з Києва він вирушає о 12:27, прибуває в Ужгород о 02:05 ночі.

В Укрзалізниці Varosh повідомили, що поїзд курсуватиме на постійній основі.

“Цей маршрут обслуговується поїздом, складеним з вагонів-трансформерів, це клас Інтерсіті, а не Інтерсіті+, тобто, не Тарпан чи Хюндай, а звичайний поїзд із частково сидячими місцями. Відповідно, жодних проблем з рухом у гірській місцевості не виникатиме”, — зазначили в товаристві.

Вартість квитків коливатиметься від 490 до 990 гривень, купити їх можна у касах Укрзалізниці, через онлайн сервіси з мобільного телефону.

Ця новина викликала суперечливі відгуки серед ужгородців: одні радо вітають появу інтерсіті, який значно скоротить дорогу, інші не розуміють не дужк вдалий часовий графік потягу. Туризмознавець Олександр Коваль висловив припущення, що потяг запустили з розрахунку на туристів у зимовий сезон: “Станції зупинки поїздів на території Закарпаття розташовані там, де зосереджені найбільш популярні місця відпочинку та відновлення сил”.

Varosh

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #