Новини

ILLUSIONS: неокласичний рок гратиме в Ужгороді львівський гурт

29 Квітня 2013 1 924

Гурт "Illusions", у складі Роксолани Пахолків, Андрія Бочка та Єгора Грушина свою музику вважає неокласичним роком. Цьому визначенню цілком відповідає і інструментальний склад – відповідно: віолончель, гітара, фортепіано. Проте для того щоб хоч трохи підготуватися до їх музики цього визначення недостатньо. Як каже вокаліст Андрій: " Найперше це емоційна музика, сповнена експресії, уяви, хвилювання. Водночас це інтелектуальна музика, і саме яскравість та емоційність дозволяє розуміти її немузиканту, звичайний слухач, далекий від знань про естетику ладів та гармоній, цілком вправно розгадає красу мелодій, бо відчує ті емоції, які в них закодовані". 

Гурт пояснює свою назву – Ілюзії – різними, навіть протилежними асоціаціями. Це і ілюзії того, що могло би бути, але не сталося, чи того, чим обманюєшся, хоч насправді воно не існує, – але це й ілюзії, що виникають в романтичному чи мрійному світовиді – щоб стати бажанням і бути здійсненими, ілюзії, що одного разу примарившись, не відпускають, ведучи до майбутнього. Ілюзії – це знаки, за якими можна впізнати щось інше від буденності. Половина композицій гурту – інструментальні, по суті це експресивні, чи ліричні, а часом і те і те, етюди для міні оркестру.

Музика "Illusions" – це музика переживань, музика почуттів. У травні відбудеться довгоочікувана зустріч учасників гурту з музичними меломанами Ужгорода. "Знаючи про відкритість до нового і широке коло інтересів ужгородської публіки, ми з радістю їдемо в Ужгород дарувати свою музику" – зауважує віолончелістка гурту Рокса і продовжує:"Для нас завжди цікаво вперше їхати у незнані ще міста, вони завжди сповнені сюрпризів і приємних зустрічей".

Деталі тут.

Varosh.com.ua

0 #