Новини

Гурт “Відповідь to be…” презентував кліп на пісню “Все пройде”

11 Серпня 2015 1 846

Музиканти сьогодні працюють у Києві, утім в колективу є мукачівське коріння – лідер гурту, Віталій Голуб, родом з Мукачева, вчився у ЗОШ №11 та першій музичній школі.

– "Відповідь to be…" вперше об’єднали українців зі всього світу в своєму новому кліпі на пісню "Все пройде", до якого також долучилися і зірки українського шоу-бізнесу для того, щоб довести – ми єдині і підтримка ближче, ніж здається. Ми дякуємо всім за відгуки та побажання, які надходили і надходять до нас після прем’єри кліпу. Нам дуже приємно, що наша робота, над якою ми працювали близько п’яти місяців, принесла позитивні враження, – кажуть музиканти.


Трохи про гурт:

Історія гурту "Відповідь to be…" почалася у 2005 році. З самого початку свого творчого шляху і до сьогодні гурт залишається вірним традиціям поп-рок музики. Автором текстів є фронтмен гурту Віталій Голуб. Останні роки гурт знаходився в пошуках, того складу музикантів, які б могли проникнутися ідеєю і бажанням зробити дійсно щось вартісне. І, нарешті, вони дійшли до цієї мети.

У 2010 році у київському клубі "Prime" "Відповідь to be…" дає свій перший сольний концерт, де презентує проект "Вони йдуть". Після такого заряду живих виступів гурт вирішує зайнятись студійною роботою, розпочинаючи роботу над записом перших синглів "Життя" та "Перше квітня", які одразу потрапляють в ротацію таких інтернет радіостанцій як myradio.ua, online.fm. Ці композиції потрапляють в топ-20 на відомому українському рок-порталі www.rock-ua.com.

29 березня 2012 року, "Відповідь to be…" увійшли до Книги Рекордів Гіннеса, як учасники Телемарафону у захисті української музики, і допомогли встановити новий світовий рекорд. Трансляція цієї події відбувалась в 155 країнах світу.

Сьогодні колектив, веде студійну та репетиційну роботу, готуючись до нових виступів в Україні та поза її межами. 

Varosh

0 #