Новини

Гурт “Триставісім” презентував нове відео “Наша файта”

22 Травня 2015 2 872

Мультиплікаційний ролик музиканти створили разом з однойменною продакшн-компанією.

– Пропозиція створити мультиплікаційний кліп на одну з пісень гурту до нас надійшла ще під час створення першої серії добре відомого закарпатського мультсеріалу "Наша файта". Тоді Міша Карпенко (один з авторів мультсеріалу) зателефонував мені, щоб спитати дозволу використати пісні "Триставісім" у мультфільмі і також "закинув ідею" того, що можна було б потім і кліп зробити в такому ж стилі.

Наприкінці минулого року ми з гуртом таки зібралися обговорити приблизний сюжет, який би міг бути в такому мультику. Та вийшло так, що ми одразу весь сценарій і вигадали. Після того ми затвердили сценарій з авторами "Нашої файти", та з художником Ервіном Німцем зробили розкадровку всіх сцен майбутнього відео та затвердили промальованих персонажів.

Так як в мультику можна намалювати будь-що, то ми вирішили не обмежувати фантазію і вигадали фантастичний сюжет з супергероями, які разом ("файтою") рятують Землю, і роблять це за допомогою музики. "Music will save the world" – основна ідея відео, в яку ми щиро віримо, – кажуть музиканти з гурту "Триставісім".

Читайте також:

Varosh

0 #