В Ужгороді пройшла потужна гроза з градом та сильним вітром. На кількох вулицях попадали дерева, однак сильних пошкоджень будівель чи автомобілів наразі не зафіксовано, — сказала Varosh речниця Головного управління ДСНС на Закарпатті Наталія Батир.
— Дерева впали на вулицях Кошицькій, Капушанській та Добролюбова, — сказала вона. — Для розкряжування було залучено аварійно-рятувальний загін спецпризначення та Третю державну пожежно-рятувальну частину м.Ужгород. Постраждалих чи загиблих немає.
Падали дерева внаслідок сильного вітру та дощу також і на інших вулицях міста. В міськраді повідомили: працівники всіх комунальних служб задіяні для ліквідації наслідків негоди в місті.
“Через шквальний вітер повалено багато дерев та гілок, пошкоджені лінії електропередач, тож деякі вулиці мають перебої з електропостачанням, — пишуть на Телеграм-каналі міськради. — Кілька дерев упали на автівки, також вітер пошкодив білборди, підтопило проїжджі частини, підвали будинків”.
Ну а переїзд має класичний вигляд…
Через листя та дрібні гілки, що зірвав вітер із дерев під час грози, забились дощоприймачі, їх розчищають.
В соцмережах ужгородці показали фото градин, які падали в різних районах міста.
Varosh,
Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — Facebook, Instagram та Тelegram.