Новини

Гарвардський курс з основ програмування викладатимуть у Мукачеві

14 Квітня 2016 1 582

Офлайн-майданчиком з вивчення легендарного курсу CS50 "Основи програмування" стане компанія TranSoftGroup.

Реєстрація на онлайн-курс кілька місяців тривала на сайті Prometheus. Загалом на нього зареєструвалося понад 50 000 українців. 

Для ефективнішого вивчення онлан-курсу Prometheus відкрив реєстрацію і на безкоштовні офлайн-групи з підготовки до перекладеного українською курсу.

Офлайн-уроки проходитимуть один раз на тиждень на на базі компанії TranSoftGroup, яка знаходиться у Мукачеві на вулиці Пряшівська-бічна, 8. Тут зареєстровані зможуть отримати роз’яснення та кваліфіковані поради від програмістів. Онлайн-навчання розпочнеться вже 18 квітня, власне, того ж тижня відбудеться і перша зустріч в офлайн-групі.


Довідково:

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.


Varosh

0 #