Новини

“Freddie Mercury” виборов Кубок Закарпатської ліги КВН

24 Вересня 2013 2 183

Фінальною грою за Кубок 23 вересня у залі ПАДІЮНу завершився 16-й сезон Закарпатської ліги КВН. Грали команди: "Freddie Mercury", "А шо?!", "Оркестр Міші Гоголя" і "Без мандата" (юридичний ф- т УжНУ).

Після всіх фрістайлів поза конкурсом виступили бронзові призери Чемпіонату Закарпатської ліги КВН та Чемпіонату України, фіналісти Галицької ліги КВН команда "БезУмная Молодежь" (Мукачево).

До складу журі у цій грі додалися віце-президент ФК "Говерла" Олександр Шуфрич і лідер гурту "7Б" Іван Дем’ян. Група, яка напередодні дала концерт у рок-н-рол пабі "Савок" теж перебувала у залі в повному складі. Судді, як зазвичай на кубкових іграх, не ставили оцінок, а просто в кінці гри назвали переможця. Підсумок такий: за "Без мандата" – 1 голос, за "А шо?!" – 2 голоси і за "Freddie Mercury" – 4 голоси. Таким чином Кубок Закарпатської ліги КВН сезону 2012/13 отримала команда "Freddie Mercury".

До вручення кубку були підведені підсумки сезону і вручені нагороди в номінаціях:

До речі, для Ігоря цей сезон став дійсно тріумфальним. Він отримав титули Чемпіона, володаря Кубка і кращого актора. Такого набору в історії ліги ще не було.

Але після оголошення всіх результатів сюрпризи не закінчилися. Лідер групи "7Б" Іван Дем’ян вийшов на сцену і заспівав під гітару дві пісні під оплески глядачів і учасників гри.

Сезон закінчено. Але канікули будуть недовгими. Вже 27 жовтня Закарпатська ліга починає новий сезон.

Більше фото у галереї.

За матеріалами kvn.uzhgorod.ua

Фото: Закарпатська ліга КВН

0 #