Новини

Фототур на «Лавандовій горі»: як відпочити і зібрати гроші на авто для ЗСУ

5 Липня 2022 146

Подарували людям хороші емоції та допомогли волонтеру, письменнику Андрію Любці зібрати кошти на автомобіль для військових. Громадська організація «Щасливі діти» організувала фототур на Лавандову гору в Перечині, щоб одним проєктом підтримати одразу кілька потреб.

На фототур на лавандовому полі зібрали всіх охочих. Спочатку було кавування та дегустація авторського торта кондитерки Галини Репарюк «Ужанська долина», а після – власне фотосесія посеред лаванди. Фотографували одразу три фотографи: Сергій Гудак, Наталія Боднар та Вікторія Легкоступ.

Fototur Lavanda1

Крім цього учасники фототуру могли взяти участь у майстер-класі з малювання лаванди. Його для присутніх провела художниця Ольга Ладижець.

Результатом фото туру стали задоволені і відпочилі люди та 20 100 гривень благодійних внесків учасників. Кошти перерахували на рахунок Андрія Любки, який купує авто для ЗСУ.

Fototur Lavanda

— Тішуся з того, що люди так радо відгукаються на подібні ініціативи, — сказала ініціаторка акції, співзасновниця ГО «Щасливі дати» Людмила Сюзева. — Що локальні бізнеси миттєво реагують і готові взаємодіяти на благодійних основах заради нашої спільної перемоги. Ми придумали цю акцію буквально за один вечір, і одразу знайшли потрібну підтримку.

Андрій Любка розповів: купівля машини — живий процес: гроші поступають, він купує авто, переправляє його на фронт і одразу починає збирати на наступне.

— «Щасливі діти» оголосили про підтримку мого збору коштів, але того ж вечора 20-те авто я вже купив і відіслав військовим нашим. Тепер збираю на наступне, — сказав він.

Varosh

Фото Сергія Гудака.

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #