Новини

Фест для активної молоді з усієї України пройде в Ужгороді

13 Червня 2023 233

Українська академія лідерства спільно з GoGlobal збирає активну молодь від 16 до 19 років на фест «Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!». Фест пройде з 23 по 25 червня. Про це повідомляють в академії лідерства.

«Наш фестиваль — це майданчик для знайомства активної молоді з різних куточків України. А також змога розвинути в собі “воїна” – здатність мріяти і відважно рухатись до мети разом із командою. Ми допоможемо учасникам вдосконалити свої навички самоорганізації, стійкості, планування спільних дій заради успішного розвитку своїх проєктів. Ця подія — це інвестиція в молодь, яка відбудовуватиме і розвиватиме нашу країну», — кажуть організатори.

Концепт фесту включає різні тематичні блоки та воркшопи, постійний нетворкінг з іншими учасниками, а також вечори біля вогнища з творчими перформансами. Це чудова можливість знайти нових друзів для спільних ініціатив.

У програмі:

Крім того, за бажанням кожен учасник може влаштувати свій майстер-клас і поділитись своїм досвідом та ідеями зі своїми однолітками.

Участь в активностях, проживання та харчування на фестивалі безкоштовні. Також всі отримають крутий літній мерч у подарунок. Максимальна кількість учасників – 600 осіб віком від 16 до 19 років. Для того, щоб потрапити на фест «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» потрібно до 20 червня заповнити коротку анкету та пройти відбір за віком і мотивацією. Всі деталі є на сайті проєкту fest.ual.ua

і слів організаторів, основна мета події — розвинути в учасників лідерські навички та разом генерувати ідеї для подальших спільних перемог.

Varosh, за матеріалами Української академії лідерства

Фото: Minimem

Не пропускайте цікаве з життя Закарпаття! Читайте більше в наших соцмережах — FacebookInstagram та Тelegram.

0 #