Новини

Другий закарпатський City Quest “Таксі”: передісторія, враження, плани

19 Листопада 2013 2 815

У суботу 16 листопада ужгородці мали можливість спостерігати за кількома десятками людей, які метушилися на вулицях з ліхтариками, мапами та планшетами – відбувся другий закарпатський City Quest і ми його теж не пропустили.

Не зважаючи на те, що гра вже потребувала певний матеріальний внесок, охочих відчути себе таксистами (тема гри була пов’язана з пригодами зі стрічки "Таксі") назбиралося під 30 команд.

Формат залишився подібним до першого квесту – light, тобто легка гра. Наважимося навіть зауважити, що завдання були куди зрозумілішими і простішими ніж у грі "Слідами Шерлока Холмса". Команди вирішували математичні задачі, розшифровували абревіатури, шукали вправно заховані коди, використовували знання пов’язані з історією та топографією міста і впевнено та швидко просувалися до фінішу.

За хорошим настроєм всіх бажаючих взяти участь в City Quest стоять титанічні і чітко продумані та налагоджені старання двох милих дівчат, з якими ми трохи поспілкувались після церемонії нагородження переможців. Далі пряма мова Олесі Калабішки та Євгенії Безик.

На складання самого скелету сценарію гри потрібно 3-4 дні. Спочатку ми плануємо оптимальний маршрут, до якого далі вигадуємо і підлаштовуємо завдання. Зазвичай ми складаємо сценарій, як би це можливо смішно не звучало, коли у нас є натхнення. Буває, що за вечір ми напишемо 5 задач, а буває так, що декілька днів взагалі нічого не можемо скласти.

Першим стоїть питання, куди учасники повинні поїхати, а потім ці пересування ми зашифровуємо. Іноді знаходимо певну інформацію в Інтернеті, так як тепер це було з "Еганом" – ми шукали деталі про його особу, а потім дізналися, що ці всі дані присутні на атрибутиці ужгородського пабу, тобто багато людей, які відвідали цей заклад, вже могли бути обізнані.

Сценарій є у повному секреті, ми його нікому не показуємо. Час від часу нам необхідна стороння допомога. Обережно уточнюємо у досвідчених людей, чи не виглядають завдання якось безглуздо і незв’язно. Ще співпрацюємо з Києвом, який нас трохи координує в логічності гри.

Для нас, як організаторів, найголовніше – це враження команд від гри і ми бачимо, що всі задоволені, усміхнені, у піднесеному настрої і ця атмосфера передається звісно й нам.

City Quest "Таксі" стартував о 19:09, перша команда прибула до фінішу о 20:53. Згодом у статистиці можна буде дізнатися, за який час певна команда вирішувала те чи інше завдання. Формуватимуться й загальні ігрові рейтинги і ми наголошуємо, щоб команди не перейменовувались, тому що в кінці сезону, приблизно через рік, маємо у планах влаштувати дуже складну і цікаву гру з суперпризом.

Зараз можемо точно сказати, що наступна гра відбудеться 7 грудня у Мукачеві, а стосовно Ужгорода – продовжуватимемо після різдвяних свят.

Рейтинг команд можна переглянути за посиланням. Більше фото з гри галереї.

Олександр Кіпа, Varosh

Фото: Андрій Девіс

0 #